Półfinał wojewódzki kinder + sport

2017-10-04

13 maja Roksana z Kasandrą rozegrały turniej półfinałowy rozgrywek KINDER + SPORT. Był to już kolejny, tym razem przed ostatni etap tego turnieju.

Po ponad dwóch miesiącach gier, w stawce pozostały tylko 24 drużyny w Wielkopolsce!. Pierwszy mecz rozgrywamy z jednym z faworytów SP Czeszewo i przegrywamy 0:2. Kolejne spotkanie to zdecydowana poprawa w naszej grze. Gramy agresywnie i cały czas kontrolujemy sytuację na boisku i pokonujemy Energetyk Poznań 2:0. Trzeci mecz grupowy to zacięta walka z Hetman Sobieski Poznań. Niestety przegrywamy 0:2 (13:15; 14:16) i w drugie rundzie przychodzi nam walczyć o miejsca 4-9. Pierwszy mecz tej rundy gramy najlepszy w turnieju. Pokonujemy po kapitalnej walce UKS 17 Kalisz 2:1. Niestety jest to turniej i przychodzi nam grać praktycznie bez przerwy. Po chwili rozpoczynamy bój o wejście do najlepszej 5 z MKS MOS Śrem, co daje bezpośredni awans do finału. Pierwszego seta przegrywamy 13:15. W drugim od początku jesteśmy zdecydowanie lepsi, prowadzimy 8:1 i w tym momencie coś się zacina-przegrywamy seta 14:16. Niestety stosunkiem setów przegrywamy awans nawet do najlepszej 7 turnieju i żegnamy się z rozgrywkami KINDER+SPORT. Wielka szkoda bo było bardzo, bardzo blisko. Tym razem nie pokonują nas rywale, lecz przegrywamy sami ze sobą we własnych głowach. Ostatecznie zostajemy sklasyfikowani na miejscach 15 - 18 w województwie Wielkopolskim na ponad 130 startujących drużyn. Wielkie brawa i gratulacje dla Kasandry i Roksany za znakomity wynik, ale również dla wszystkich pozostałych zawodników z grupy którzy na każdym treningu swoją grą i postawą zmuszali dziewczyny do ciężkiej pracy. Ten sukces jest zasługą Nas wszystkich. Do boju PIAST!